Νέα δρομολόγια από σήμερα τα οποία θα ξεκινούν από το Λιμάνι της Θεσσαλονίκης με στάση στον Λευκό Πύργο με τελικό προορισμό το λιμάνι των Νέων Επιβατών με ολιγόλεπτη στάση στον προβλήτα της Περαίας, ανακοίνωσε η «Thessaloniki waterways» .
Τα πλοία Ε/Γ Κωνσταντής και Ε/Γ Άγιος Γεώργιος εκτελούν καθημερινά (10) δρομολόγια όλες τις ημέρες από και προς τους παρακάτω προορισμούς:
Λιμάνι ΟΛΘ
Λευκός Πύργος
Περαία
Νέους Επιβάτες
Δρομολόγια από :
18/06 έως 18/07
Από: λιμάνι ΟΛΘ
10.00
11.00
12.30
14.00
15.30
17.00
18.00
19.30
20.30
21.30
Από: Νέους Επιβάτες
09.30
11.00
12.30
13.30
15.00
17.00
18.00
19.30
20.30
21.30
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου